STI - The Continuing Evolution of the 1911

Ultrakvalitní pistole STI - nové zboží pro střelce, kteří vědí co chtějí. Pravděpodobně jedny z nejkvalitnějších krátkých zbraní vzoru 1991
a 2011 na trhu od Texaské společnosti STI International, Inc., postavené a slícované se špičkovou přesností s použitím těch nejkvalitnějších materiálů nevyužívá pouze světová střelecká elita, ale i každý, kdo ctí úžasný charakter a střeleckou přesnost těchto zbraní.
S pistolemi STI bylo dosaženo těch nejlepších výsledků v disciplínách IPSC, USPSA a pravděpodobně budou spolu s pistolemi od SVI a WILSON COMBAT představovat světovou elitu i nadále. Pro STI jsme se rozhodovali hlavně srdcem a zkušenostmi a na základě faktu, že pro střelce, kteří se na svou STI spoléhají, jsme tu 24 hodin denně.

 
 


 

Oproti zmíněným SVI a Wilson Combat jsou zbraně STI v příznivější cenové relaci a to i v nabídce náhradních dílů - ladících upgrade komponentů, které pro vás spolu s  kompletním servisem nabízíme jako distributoři STI. Naprostá většina komponent na 2011 ( což je naše hlavní portfolio ) i na 1911 se dá použít i od jiných výrobců, nicméně doporučujeme používat originální díly STI, které pro vás zajistíme ze skladových zásob, nebo na objednávku. Důležitý fakt při opravách, ladění a vychytávání konečné podoby zbraně je ale přání majitele.

 Nepovažujeme se za nejchytřejší a nemáme tolik střeleckých zkušeností, jako sportovní střelci disciplín, tudíž s majiteli takových zbraní vedeme dialog na společné téma. Naším přáním je spokojenost uživatelů této značky a profesionální a přátelský přístup k jejich požadavkům. Pouze společným úsilím se nám daří vyhovět zákazníkům s těmi největšími nároky. STI je originalita, spolehlivost, přesnost a radost. Také velká investice a velké možnosti ladění. Věříme, že naše snaha o adekvátní zázemí pro všechny zájemce bude prospěšná. Pojďte s námi do světa STI. Pojďte si vychutnat to opojení s lehkosti prostého natažení zbraně, z přesnosti střelby a nádherného zpracování konstrukce a obdivuhodného pocitu zbraň držet, nosit a vrtat s přesností laseru v samotném středu terče.

 

Aktuální nabídka pistolí STI na tel: +420 774 444 111 – osobní jednání. Většina zbraní dle katalogu STI na objednání – dovezeme do 8 týdnů.